Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї

/, УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ/Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї

Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї

2018-03-11T11:16:43+00:00 05 Березня 2018|

Управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації інформує про порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету міністрів України від 04.06.2015 №389, введено в дію з 01 липня 2015 року.

Категорії пільговиків, які мають право на користування пільг на оплату житлово- комунальних послуг з урахуванням доходу:

— учасники війни;

— особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;

— жертви нацистських переслідувань;

— багатодітні сім’ї;

— пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;

— пенсіонери, які раніше працювали медичними і фармацевтичними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у таких населених пунктах;

— пенсіонери, які раніше працювали у бібліотеках у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;

— пенсіонери, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у сільській місцевості і селищах міського типу і проживають у них;

— діти війни.

У разі відсутності інформації про доходи в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Борисполі та Бориспільському районі, для визначення права на отримання пільг з оплати за житлово-комунальних послуг, пільговик зобов’язаний подати в управління соціального захисту населення довідки про доходи свої та членів сім’ї за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документів, які підтверджують відсутність доходів за даний період.

У разі, коли середньомісячний дохід в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг впродовж дванадцяти місяців з місяця визначення права.

Після закінчення дванадцяти місяців управління соціального захисту населення визначає право пільговика на отримання пільг на наступний період.

Надання пільг з урахуванням середньомісячного доходу поширюється на оплату послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів), паливом, скрапленим газом, телефоном відповідно до діючого законодавства.

Згідно з підпунктом 169.4.1 Податкового кодексу України розмір податкової соціальної пільги у 2018 році складає 2470 грн.

Пільговики, які з врахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї втратили право на отримання пільги з оплати житлово-комунальних послуг, можуть скористатись правом на оформлення субсидії.

За детальнішою інформацією радимо звернутись до управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації (м. Бориспіль вул. Головатого,4) кабінет № 223 або телефоном (04595)65383.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"