Волейболісти з Великої Олександрівки виграли Кубок Григорія Білима

//Волейболісти з Великої Олександрівки виграли Кубок Григорія Білима

Волейболісти з Великої Олександрівки виграли Кубок Григорія Білима

2018-03-01T14:56:56+00:00 26 Лютого 2018|

25 лютого в спортивному залі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІV турнір з волейболу серед чоловічих команд – Кубок Почесного громадянина Бориспільського району Г.Т. Білима.

Змагання було започатковано на честь Григорія Тимофійовича Білима – людини, яка протягом багатьох десятиліть піклувалась про розвиток фізкультури і спорту на Бориспільщині, і зараз, у свої 76 років, продовжує тренувати юних спортсменів-волейболістів та особисто бере участь у змаганнях.

Цього разу участь в іграх за Кубок взяли п’ять команд, які за коловою системою визначили володаря призу. Ним стала команда с. Велика Олександрівка. Волейболісти перемогли всіх своїх суперників і отримали з рук пана Григорія головний приз.
Друге місце дісталось господарям майданчика – команді с. Іванків, третє – у команди с. Чубинське. Четверте та п’яте місця — у команд с. Гора та с. Ревне.

Організаторами змагань виступили Бориспільська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"